Kreu

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 10 Qershor 2020

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 10 Qershor 2020 COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 42 raste të reja, shkon në 1341 numri i të prekurve Sot dita me numrin më të lartë të rasteve të reja. Të shëruar 20 qytetarë mes te cilëve 8 personel shëndetësor Marjeta Dervishi Instituti i Shëndetit Publik Ju informojmë rreth situatës së …

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 10 Qershor 2020 Read More »

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 20 Maj 2020

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 20 Maj 2020 COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 15 raste të reja, shkon në 964 numri i të prekurve Nga fillimi i epidemisë, 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar Dr. Flutura Beqo Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ju bëjmë me dije të dhënat e 24 orëve të fundit …

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 20 Maj 2020 Read More »

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 4 Maj 2020

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 4 Maj 2020 COVID-19, Ministria e Shëndetësisë: 8 raste të reja në 24 orët e fundit, java me nivelin më të ulët të rasteve pozitive që nga fillimi i epidemisë Situata epidemiologjike në vend aktualisht paraqitet e qëndrueshme dhe me një nivel të ulet të pozitivitetit krahasuar me numrin total …

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 4 Maj 2020 Read More »

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 23 Prill 2020

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 23 Prill 2020 COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 29 raste të reja, 29 të shëruar në 24 orët e fundit Shkon në 663 numri i të prekurve, ndërmjet tyre 385 janë të shëruar   Dr. Rovena Daja Instituti i Shëndetit Publik Ju informojmë për situatën e deritanishme të përhapjes së COVID19 …

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 23 Prill 2020 Read More »

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 22 Prill 2020

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 22 Prill 2020 COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 25 raste të reja, shkon në 634 numri i të prekurve Gjatë 24 orëve të fundit 1 qytetar ka humbur jetën nga COVID19. Shkon në 356 numri i të shëruarve. Berati, Lezha, Mirdita, Rrogozhina dhe Tropoja janë zona ku të gjithë të prekurit …

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 22 Prill 2020 Read More »

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin COVID-19/ 21 Prill 2020

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin COVID-19/ 21 Prill 2020 COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 25 raste të reja, shkon në 609 numri i të prekurve Sot është dita e parë që nga fillimi i epidemisë që Tirana nuk ka rast të ri. Shkon në 345 numri i të shëruarve Dr. Albana Fico Instituti i Shëndetit Publik …

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin COVID-19/ 21 Prill 2020 Read More »

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 20 Prill 2020

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 20 Prill 2020 COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 22 raste të reja, shkon në 584 numri i të prekurve Shkon në 327 numri i të shëruarve Dr. Eugena Tomini Instituti i Shëndetit Publik Si çdo ditë, ju bëjmë me dije rezultatet e 24 orëve të fundit sa i takon gjurmimit dhe …

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 20 Prill 2020 Read More »

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 16 Prill 2020

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 24 raste të reja, shkon në 518 numri i të prekurve Një paciente 64-vjeçare ka ndërruar jetë gjatë 24 orëve të fundit. Shkon në 277 numri i të shëruarve Silva Bino Instituti i Shëndetit Publik Në vijim të informimit të përditshëm ju bëjmë me dije për situatën e 24 orëve të …

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 16 Prill 2020 Read More »

15 Prill 2020/ Komunikimi i përditshëm për koronavirusin

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 19 raste të reja, shkon në 494 numri i të prekurve Një pacient 90-vjeçar ka ndërruar jetë gjatë 24 orëve të fundit. Shkon në 251 numri i të shëruarve Mira Rakacolli Zv/Ministre e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Në vijim të informimit të përditshëm ju bëjmë me dije për situatën e 24 …

15 Prill 2020/ Komunikimi i përditshëm për koronavirusin Read More »